آنتی ویروس رایگان کسپرسکی با نسخه ابری امنیتی رایگان جایگزین شد.

دسته : وبلاگ

آنتی ویروس رایگان کسپرسکی

کسپرسکی آنتی ویروس را با فضای ابری امنیتی رایگان جایگزین میکند.

از تاریخ ۲۷ دسامبر, کاربرانی که قصد دانلود آنتی ویروس رایگان کسپرسکی را دارند به صفحه فضای ابری امنیتی رایگان (security cloud free) هدایت میشوند.

شرکت روسیه ای سازنده کسپرسکی , آنتی ویروس رایگان کسپرسکی را در سال ۲۰۱۶ را با انتخاب منطقه ای منتشر کرد. و در سال ۲۰۱۷ هم پوشش سراسری جهانی آن را آغاز کرد.
راه کار آنتی ویروس رایگان در طول زمان در هر بخش کوچکی که کاربران رایانه ای نیاز داشتند تکامل یافت. آنتی ویروس کسپرسکی به یک برنامه متفاوت تکامل یافت و کمپانی تصمیم گرفت تا اسم برنامه را متناسب با عملکرد جدید برنامه عوض کند.
این شد که فضای ابری امنیتی رایگان کسپرسکی متولد شد و در حال حاضر جایگزین آنتی ویروس کلاسیک در وبسایت شده است.

توجه: با وجود اینکه نسخه آنتی ویروس رایگان کسپرسکی دیگر در دسترس نیست, اما هنوز کار میکند و فعلا قرار نیست از دسترس خارج شود.

آنتی ویروس قدیمی قابلیت های محدودی را پشتیبانی میکرد, مثل محافظت رایانه, ایمیل و جستجوگر اینترنت از ویروس ها. همچنین بروزرسانی ها در دسترس کاربران بودند تا ابزار محافظتی و امنیتی را ارتقا دهند.

نسخه ابری امنیتی کسپرسکی در اکثر موارد عملکرد قابل مقایسه ای را ارائه می دهد. تفاوت های اصلی شامل این است که این آنتی ویروس برای سیستم عامل های تلفن همراه Android و iOS نیز موجود است و سرویس وی پی ان کسپرسکی هم قابلیت اتوماتیک بودن دارد. (البته محدود به ۲۰۰ مگابایت در روز)

کاربران اندروید میتوانند از نسخه رایگان اپلیکیشن برای مدیریت دسترسی ها و پاک کردن برنامه های اضافه استفاده کنند.

کسپرسکی ابزارهای دیگری را هم در برنامه اضافه کرده. بسیاری از این برنامه ها برای برنامه های شخصی یا خانوادگی و تجاری محفوظ است اما برخی از آنها در نسخه رایگان موجود است. ابزاری که در اختیار کاربران به صورت رایگان قرار می گیرد شامل پاک کننده پرونده برای پاک کردن ایمن پرونده ها, ابزاری برای پاک کردن داده های بلااستفاده و عیب یابی ویندوز است که برای تجزیه و تحلیل تأثیر یک بدافزار ها روی یک سیستم طراحی شده است.

سخن پایانی
رایگان همیشه رایگانه, و این چیز خوبی هست به خصوص اینکه کاربران آنتی ویروس رایگان کسپراسکای همچنان در حال دریافت به روزرسانی های برنامه هستند.همچنان باید فضای ابری را مورد بررسی قرار داد تا نقاط ضعف آن را دریافت. کاربران نسخه رایگان تقریباً به غیر از اتصال ایمن, برخی از ابزارها و برنامه های تلفن همراه عملکرد بیشتری ندارند.

امین آرش مهر 167 بازدید بدون دیدگاه
مطالب پیشنهادی
جایزه Gartner Peer Insights برای سومین سالی متوالی به کسپرسکی رسید

جایزه Gartner Peer Insights برای سومین سالی متوالی به کسپرسکی رسید

من یک مسابقه دهنده رالی هستم! در جهان ماشین ها, جایی که مهندسان و رانندگان زیادی حضور دارند و در هم پیچیدند, یک بار برنده شدن چیزی رو ثابت نمیکنه. ۲ بار بردن هم میتونه وابسته به شانس و کمی مهارت باشه اما سه بار متوالی بردن یعنی تیم تو جایی در میان قهرمان ها […]

...
اجزا و ساختار | Kaspersky Endpoint Security for Business

اجزا و ساختار | Kaspersky Endpoint Security for Business

Endpoint Security تنها جلوی باج افزار ها و هکر ها را نمی گیرد بلکه دارای بخش هایی برای کنترل کاربران و رمزگذاری روی فایل ها و درایو ها نیز هست . برنامه Security Center شامل چندین برنامه است : Security Center Administration Server کار نگهداری تمامی تنظیمات و رخداد ها و گزارشات و … است […]

...
Kaspersky Endpoint Security for Business | ساختار کنسول

Kaspersky Endpoint Security for Business | ساختار کنسول

نحوه مدیریت توسط Kaspersky Security Center مدیریت کنسول Kaspersky Security Center 2 ابزار کار حفاظت از شبکه در  Endpoint Security For Business را انجام می دهند : Endpoint Security برای حفاظت برنامه Security Center Network Agent برای مدیریت برنامه Network Agent اتصال به Administration Server در زمان بندی خاصی را انجام می دهد ، که […]

...